Book Therapy

Knihkupectví
Book_Therapy_knihkupectvi
Book_Therapy_knihkupectvi
Book_Therapy_knihkupectvi
Book_Therapy_knihkupectvi
Book_Therapy_knihkupectvi
Adresa

Římská 35
120 00 Praha 2
Česko

Otevírací doba
Po–Pá: 12.00–20.00
So: 11.00–17.00
Popis

Knihkupectví Book Therapy je založeno na myšlence, že kniha je dobrým lékem na špatnou náladu, skvělým zdrojem inspirace a výbornou relaxací. Proto zakladatelé knihkupectví, manželé Petra a Jiří Caudrovi, přicházejí s terapií knihou.  

Veškeré tituly, které knihkupectví nabízí jsou osobním výběrem obou manželů. Book Therapy představuje to nejlepší z české i světové současné literatury. Především z oblasti interiérového designu, architektury, módy, životního stylu, gastronomie, cestování, rozvoje osobnosti a celou řadu knih pro děti.

Nejčastějšími zákazníky jsou zcestovalí, kreativní lidé s vyššími nároky na obsah a zpracování knihy či periodika. Lidé, kteří upřednostňují klidné prostředí s osobním přístupem. Ať už hledáte knihu pro sebe nebo jako dárek, zde vám rozhodně poradí s výběrem té správné knihy či časopisu.

Knihkupectví Book Therapy nabízí i hůře dostupná periodika. Pro mnohá má i exkluzivní zastoupení. Velmi oblíbené jsou magazíny o módě, marketingu, krásnu a kulinářské speciály. Není zde vyjímkou, že sami zákazníci doporučují, jaké tituly by v knihkupectví rádi uvítali.

Kromě knihkupectví Book Therapy se manželé Caudrovi věnují vlastní značce Lípa. Ve spolupráci s výtvarníky a řemeslníky navrhují drobné designové kolekce dárkových předmětů a interiérových dekorací. Naleznete je na Malém náměstí v srdci Prahy v prodejně Lípa Store.

Cenové rozpětí:
99–5 000 Kč
Služby:
Diáře, přání...
Zboží online:

Mohlo by vás zajímat