Book Therapy

Knihkupectví
Book_Therapy_knihkupectvi
Book_Therapy_knihkupectvi
Book_Therapy_knihkupectvi
Book_Therapy_knihkupectvi
Book_Therapy_knihkupectvi
Location

Římská 35
12000 Praha
Czech Republic

Opening hours
Po–Pá: 12.00–20.00
So: 11.00–17.00
Our story

Knihkupectví Book Therapy je založeno na myšlence, že kniha je dobrým lékem na špatnou náladu, skvělým zdrojem inspirace a výbornou relaxací. Proto zakladatelé knihkupectví, manželé Petra a Jiří Caudrovi, přicházejí s terapií knihou.  

Veškeré tituly, které knihkupectví nabízí jsou osobním výběrem obou manželů. Book Therapy představuje to nejlepší z české i světové současné literatury. Především z oblasti interiérového designu, architektury, módy, životního stylu, gastronomie, cestování, rozvoji osobnosti a celou řadu knih pro děti.

Nejčastějšími zákazníky jsou zcestovalí, kreativní lidé s vyššími nároky na obsah a zpracování knihy či periodika. Lidé, kteří upřednostňují klidné prostředí s osobním přístupem. Ať už hledáte knihu pro sebe nebo jako dárek, zde vám rozhodně poradí s výběrem té správné knihy či časopisu.

Knihkupectví Book Therapy nabízí i hůře dostupná periodika. Pro mnohá má i exkluzivní zastoupení. Velmi oblíbené jsou magazíny o módě, marketingu, krásnu a kulinářské speciály. Není zde vyjímkou, že sami zákazníci doporučují, jaké tituly by v knihkupectví rádi uvítali.

Kromě knihkupectví Book Therapy se manželé Caudrovi věnují vlastní značce Lípa. Ve spolupráci s výtvarníky a řemeslníky navrhují drobné designové kolekce dárkových předmětů a interiérových dekorací. Naleznete je na Malém náměstí v srdci Prahy v prodejně Lípa Store.


 

You might like...

Prague
  • Backpacks & handbags
  • Fashion
  • Men's fashion
  • Fashion accessories
  • Shoes
Prague
  • Souvenirs
Prague
  • Stationery

Czech Design Map supporters

Mapa_jaro_leto_2019Mapa_jaro_leto_2019Mapa_jaro_leto_2019Mapa_jaro_leto_2019