Helena Dařbujánová

Nábytek
Interiérové doplňky
Helena_darbujanova_001
Helena_darbujanova_002
Helena_darbujanova_003
Helena_darbujanova_004
Helena_darbujanova_005
Adresa

Veverkova 7
170 00 Praha
Česko

Otevírací doba
Po–Pá: 12.00–19.00
So: 13.00–17.00
Popis

Showroom české architektky a designérky Heleny Dařbujánové nabízí především vlastní autorský nábytek a bytové doplňky. Charakteristickým prvkem je vysoká kvalita ručního řemeslného zpracování a kombinace dřeva s čalounickými látkami pestrých barev a vzorů. Helenin rukopis se vyznačuje ženskou silou, tvořivostí, vášní, krásou, láskou, něžností i mateřským citem. Její nábytek dává prostoru radost a pocit naplnění naší každodennosti.

Z pestrých vzorníků čalounických látek si můžete zvolit vlastní vzor na vámi vybranou taburetku, gaučík či dámský budoár. Mnohé kousky jsou doplněny ilustrací nebo výšivkou. Naleznete zde zrcátka, lampy, stojany, křesílka, toaletky, komody i manželské postele.

Prostor bývá obohacen zajímavým doprovodným programem. Pravidelně se zde konají výstavy, vernisáže, workshopy, performance a různá setkání, sezení a posezení v příjemné atmosféře a hlavně v pohodlí nábytku navrženého Helenou Dařbujánovou. Interiér také bývá doplněn o dekorace a bytové doplňky hostujících designérů jako je například porcelán a sklo Jiřího Pelcla.

S nábytkem Heleny Dařbujánové se můžete také každoročně setkat na významných mezinárodních přehlídkách designu jako je například pařížský Maison&Objet a Paris Design Week, italský Milan Design Week či pražský Designblok. Získáte tak možnost shlédnout jednotlivé kousky v různorodých interiérech i způsobech užívání.


 

Cenové rozpětí:
100–79 000 Kč
Služby:
Úprava na míru
Bezbariérový přístup:
Ano
Zboží online:
Značky / designéři:

Mohlo by vás zajímat