Portál Svou cestou a náš Young příběh

Svou cestou podporuje mladé podnikatele. Na jejich stránkách naleznete několik tzv. Young příběhů. Jeden z nich je o nás. Pět otázek a pět otevřených odpovědí o našich začátcích. Přečtěte si, co nás dovedlo k podnikání, na jaké jsme narazily komplikace, co se nám podařilo a jaké jsou naše plány do budoucna.
Czech Design Map zakladatelky

Co Vás přivedlo k podnikání, jak byste v 5 větách charakterizoval svou firmu?

Původně o podnikání nebyla řeč. Chtěly jsme si jen vydat brožuru o několika obchodech se zajímavým designem. Velice rychle jsme z tištěného média přešly na webovou prezentaci a projekt začal narůstat. Rozhodnutí podnikat přišlo v době, kdy se nároky na realizaci zvyšovaly a my jsme poznaly, že je to udržitelné jedině tehdy, bude-li projekt Czech Design Map schopný si na sebe vydělat.

Podnikání nás vedlo ke smysluplnějším rozhodnutím, přestaly jsme být příliš osobní a vybudovaly jsme si určitý nadhled. Dnes má naše databáze Czech Design Map přes 170 kvalitních míst s profesionálním českým designem. Naše specifické zaměření je unikátem na trhu, nemá svoji paralelu u nás ani v zahraničí.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde 

Přečtěte si také...

Tištěný průvodce Czech Design Map je tu!
Autorská obuv, móda, módní doplňky i šperk v budově SmetanaQ.