Take Take Take

Knihkupectví
Nakladatelství
Ilustrace a grafika
Take Take Take knihkupectví
Take Take Take nakladatelství
Take Take Take nakladatelství
Take Take Take Klímová Janíček
Take Take Take knihkupectví
Adresa

Vratislavova 7
128 00 Praha
Česko

Otevírací doba
Po: Zavřeno
Út–Pá: 11.00–19.00
So: 11.00–17.00
Ne: Zavřeno
Popis

Prostor nakladatelství, knihkupectví, grafické studio a prodejna sítotiskových plakátů Take Take Take byl veřejnosti otevřen na podzim roku 2017. Spolupráce jejich zakladatelů – grafické designérky Nikoly Klímové a ilustrátora Jindřicha Janíčka se však začala utvářet již během studia na UMPRUM. Toto duo spojuje precizní grafickou úpravu s fascinujícími ilustracemi. Není se čemu divit, že při pohledu na jejich publikace se člověk jen těžko brání volání Take Take Take.

Mladé nakladatelství Take Take Take vydalo svou první knihu v roce 2015. Jednalo se o titul Přicházíme v míru ve jménu lidstva, jejímž spoluautorem je Jindřich Janíček. Dnes má nakladatelství na svém kontě více jak deset titulů. Kromě vlastní tvorby publikuje populární české i zahraniční spisovatele. Například Jacka Londona nebo Josefa Čapka.

Oddělení výběrového knihkupectví, chcete-li knižní galerie, je selekcí kvalitních, nadčasových a úctyhodných knižních úprav a grafických koncepcí. Naleznete zde starší i nové tituly ze světa beletrie i odborné literatury. Třeba tu na vás čeká váš oblíbený autor v tom nejkrásnějším vydaném zpracování. Také si můžete publikaci obohatit o tématický sítotiskový plakát.

Poslední část prostoru Take Take Take tvoří grafické studio. Zde se připravují nejen publikace, ale i grafická zakázková tvorba. Nikola a Jindřich mají na svém kontě významné nominace: Czech Grand Design – Ilustrátor roku 2017, Nejkrásnější české knihy roku 2017, Czech Grand Design – Grafický designér roku 2016 a Nejkrásnější české knihy roku 2016.

Cenové rozpětí:
20–1 300 Kč
Služby:
Grafický design, ilustrace, nakladatelství
Bezbariérový přístup:
Ano
Zboží online:

Mohlo by vás zajímat