BACKYARD

Móda
Šperk
Porcelán
Sklo
Keramika
Batohy a kabelky
Módní doplňky
Pánská móda
Svítidla
BackYard – móda, módní doplňky, kabelky a batohy
BackYard – móda, módní doplňky, kabelky a batohy
BackYard – móda, módní doplňky, kabelky a batohy
BackYard – móda, módní doplňky, kabelky a batohy
Adresa

U Obecního dvora 2
110 00 Praha 1
Česko

Otevírací doba
Po–So: 11.00–19.00
Ne: Zavřeno
Popis

V roce 2015 se spojilo několik designérů – kolegů a kamarádů, kteří se rozhodli společně vytvořit prostor, který jim poskytne zázemí pro realizaci jejich nápadů, prezentaci produktů i možnost osobního setkání se zákazníkem. Na malebném dvorku byl zbudován prodejní prostor, showroom a šperkařský ateliér. Zrodil se BACKYARD.

Na sklonku roku 2018 se BACKYARD přesunul z postranního prostoru dvorku do předních linií ulic Starého Města – tedy na území Stínadel, čtvrti Rychlých šípů a Vontů. BACKYARD tak vyslal zprávu, že je silnou platformou, showroomem a kreativním prostorem generace designérů schopné prosadit se v nekompromisním světě módního průmyslu.

Své kolekce zde tvoří a zároveň představují šperkařské značky a jména Kateřina Matěchová, Blueberries, Nastassia Aleinikava, Mariana Berec a Kristýna Malovaná. Módní odvětví zastupují košile Kristýny K., bundy Restore, oděvy zdobené výšivkou a tiskem Mayda, minimalistická móda JJ, nadčasová móda IMRECZEOVA a pohodlné kousky Appart Label. Módním doplňkem každé ženy jsou samozřejmě kabelky – co třeba Bodline? Hravé srdce poskočí a dětské duše rozechvějí objekty značky My dvě a porcelánové produkty zastupuje značka Tyformy.

Svoji návštěvu si můžete naplánovat tak, abyste se zde setkali s vašim oblíbeným designérem. Na webových stránkách obchodu naleznete, který ze zastoupených tvůrců vás v den vaši návštěvy obslouží. Je zde možnost i posezení u kávy či sklenky vína. Sledujte denní i nevšední program interaktivního prostoru BACKYARD.

Cenové rozpětí:
300–15 000 Kč
Služby:
Zakázková výroba
Bezbariérový přístup:
Ano

Mohlo by vás zajímat

Praha
  • Papírnictví
Praha
  • Erotické pomůcky
Praha
  • Knihkupectví
Brno
  • Knihkupectví
  • Suvenýry
  • Dekorace