SmetanaQ Showroom

Móda
Módní doplňky
Pánská móda
Obuv
Batohy a kabelky
Sklo
SmatanaQ_Showroom_001
SmatanaQ Showroom_002
SmatanaQ Showroom_003
SmatanaQ Showroom_004
SmatanaQ Showroom_005
Adresa

1. patro, Smetanovo nábřeží 4
110 00 Praha
Česko

Otevírací doba
St–Pá: 13.00–19.00
So: 11.00–18.00
Popis

Budova na Smetanově nábřeží SmetanaQ je pražským kulturním a designovým centrem. Zastřešuje kavárnu, galerii, SmetanaQ Showroom s osmi ateliéry designérů a Deelive Design Store. Ateliéry i Showroom naleznete v prvním poschodí, kde můžete vidět to nejlepší, co v těchto ateliérech vzniká. V Showroomu jsou zastoupeny produkty z oblasti módy, módních doplňků, batohů, kabelek, obuvi a šperků.

Ateliéry je možné osobně navštívit. Setkáte se tak přímo s designéry a nahlédnete do procesu tvorby. Hotové produkty pak můžete zakoupit ve SmetanaQ Showroom, který byl otevřen na podzim roku 2019.

SmetanaQ Showroom nabízí autorskou obuv a doplňky značky Fernando Echeverria, kabelky a šperky z výrazných materiálů Jany Rollo nebo městské batohy a kožené kabelky KRAS. Nepřehlédněte ani háčkované kabelky a doplňky Adolphinata

V Showroomu se prezentuje celkem šest módních návrhářů. Praktickou a komfortní high fashion nabízí značka VENDULA SULANOVA. Unisex oděv vytváří HANA FRISONSOVA, který je charakteristický výraznými siluetami a autorskými potisky. Luxusní, nadčasová a sofistikovaná móda je typická pro Danielu Peškovou. Za zmínku stojí určitě i modely Transformer jacket, HEAVENS JEANS® či unikátní pojetí luxusu značky BRICE MENSAH

Šperkařskou tvorbu zde tvoří a nabízejí Hana Polívková a Antonie Lecher. A nakonec produktový design prezentuje Helena Todd. Přijďte designéry navštívit, rádi vás uvidí. 

Mohlo by vás zajímat

Praha
  • Papírnictví
Praha
  • Erotické pomůcky
Praha
  • Knihkupectví
Brno
  • Knihkupectví
  • Suvenýry
  • Dekorace